Lakiery do paznokci

Doskonały kolor na co dzień i od święta – Elegant Raspberry

Elegant Raspberry - kolor

Lakiery hybrydowe to prawdziwe objawienie ostatnich miesięcy. Coraz więcej kobiet przekonuje się do tego sposobu zdobienia paznokci, gdyż jest niezwykle trwały i pozwala na minimum dwa tygodnie zapomnieć o problemie odpryskującego lakieru czy łamiących się paznokci. Dodatkowym atutem tego rozwiązania jest fakt, że paleta barw lakierów hybrydowych jest naprawdę ciekawa.

Świetnym przykładem może być lakier Semilac Elegant Raspberry, który tak, jak mówi nazwa – jest eleganckim, malinowym kolorem. Jest to odcień niezwykle barwny i żywy, soczysty tak, że aż chce się go zjeść. Odpowiednio wystylizowany może być idealnym wakacyjnym manicure, ale również świetnie sprawdzi się, jako kolorowy element klasycznego dress code.

Co sprawia, że ten kolor jest tak wyjątkowy? Każda fanka powie to samo – jego nietypowy i nieoczywisty charakter! Z jednej strony ma się do czynienia z kolorem bardzo neonowym i wyraźnym, w świetle dziennym staje się rozkoszną maliną a z kolei w świetle sztucznym sprawia wrażenie głębokiej czerwieni. Dodatkowo jest to odcień bardzo kobiecy, który doskonale wygląda na każdej dłoni. Trudno wyobrazić sobie kolor bardziej doskonały do codziennego manicure, zarówno latem, jak i zimą.

Back To Top