Bez kategorii

Kasetki na każdą ewentualność

Większość kobiet lubi się malować. Dużo z nich wybiera dzienne aranżacje swoich makeupów na co dzień w delikatnych brązach i beżach, a szaleje wieczorami z mocniejszym lookiem. Ostatnio marka Makeup Revolution wypuściła 3 kasetki o nazwie Renaissance. Znajdziemy tam paletkę 5 cieni w kolorystyce dziennej, 5 cieni w kolorystyce wieczorowej oraz kasetkę do konturowania, która zawiera rozświetlacz i bronzer.

Każdy znajdzie coś dla siebieCienie są dobrze napigmentowane, nie osypują się jakoś bardzo dramatycznie. Dobrze się nimi pracuje. Dodatkowo kolorystyka jest naprawdę neutralna i dopasuje się do każdego typu urody. W kasetce dziennej znajdziemy trzy odcienie beżu oraz dwa brązy. Kasetka wieczorowa zawiera odcienie takie jak: beż, błyszczący delikatny róż, błyszczący złoty oraz dwa odcienie brązów. Paletka do konturowania zawiera bardzo jasny, chłodny bronzer oraz rozświetlacz.

Aranżacje makijaży
Jeśli jesteś zwolenniczką delikatnych makijaży, swój dzienny makeup możesz zrobić mniej więcej tak: na całą powiekę nałóż beżowy jasny cień, obszar nad załamaniem powieki zaznacz jaśniejszym brązem, a samo załamanie- ciemniejszym. Dolną powiekę zaznacz tym samym jasnym brązem, a w kącik nałóż odrobinę rozświetlacza. Jeżeli zapowiada Ci się większe wyjście wypróbuj na sobie taki makeup: zaznacz załamanie ciemnym brązem, a na całą powiekę nałóż metaliczne złoto. Dół powieki zaznacz ciemnym brązem. Doklej sztuczne rzęsy i idź na imprezę!

 

Back To Top