Lakiery do paznokci

Termiczne lakiery Semilac

semilac kolorowe hybrydy

Manicure hybrydowy stale zyskuje na popularności, w dużej mierze wyparł on już tradycyjne sposoby malowania paznokci. Dzięki temu, producenci szukają coraz to ciekawszych innowacji urozmaicających codzienny look. Hybrydy Semilac od jakiegoś czasu posiadają w swojej ofercie lakiery termiczne. Jest to dość nowe i innowacyjne rozwiązanie, dlatego z pewnością wiele z nas nie jest jeszcze zapoznana z owym tematem.

Jak działają lakiery termiczne Semilac?

Jak sama nazwa wskazuje – lakiery te zmieniają swój kolor pod wpływem temperatury otoczenia, lub na przykład wody, w której je zanurzymy. Mają inny odcień, gdy temperatura jest wysoka – a inny gdy niska. Dzięki temu, możemy mieć dwa kolory jednocześnie.

O czym warto pamiętać?

Wraz z długością paznokcia rośnie pole, na którym coraz lepiej będzie widać popisowy lakier.

Zazwyczaj koniec paznokcia jest najciemniejszy, wynika to z faktu, iż kolor zimny – to ten ciemniejszy, natomiast ciepło powoduje rozjaśnienie się barwy.

Lakiery termiczne sprawdzają się także na paznokciach żelowych.

Świetnie wyglądają także przykryte różnorodnymi, przezroczystymi zdobieniami czy w towarzystwie paznokci o jednolitej barwie.

Semilac kolory termiczne

Termiczne kolory lakierów Semilac świetnie sprawdzają się w swojej roli. Obecnie, mamy do wyboru kilka lakierów. Ciekawym rozwiązaniem jest kolor Green&Lime czy Orange&Yellow. Dla osób lubiących odcienie różu także znajdzie się kilka genialnych propozycji!

Back To Top