Lakiery do paznokci

Naprawdę trwały lakier – Sally Hansen Miracle Gel

lakier żelowy Sally Hansen Miracle Gel

Pielęgnowanie dłoni oraz paznokci dla wielu kobiet jest prawdziwą przyjemnością. Zwłaszcza jeżeli posiada się dobrej jakości produkty, a takie bez wątpienia są kosmetyki Sally Hansen. Jest to marka znana przede wszystkim z lakierów do paznokci, ale również odżywek czy pielęgnujących olejków do skórek.

Jeżeli chodzi o lakiery Sally Hansen to wiele zwolenniczek ceni je za szeroki wybór kolorów oraz za wielodniową trwałość. Dotychczas nie mogły się one jednak równać z lakierami hybrydowymi, ale pojawił się Sally Hansen Miracle Gel. Jest to lakier, który prawie nie różni się od hybrydy wykonywanej w salonie.

Jakie zalety ma Sally Hansen Miracle Gel? Przede wszystkim wykonanie manicure przy pomocy tego lakieru zajmuje zdecydowanie mniej czasu niż w przypadku lakierów hybrydowych. Ale to nie wszystko. Ponadto ten lakier nie wymaga użycia dodatkowej bazy i jest zdecydowanie tańszy od lakierów hybrydowych.

Kolejnym atutem Sally Hansen Miracle Gel jest fakt, że nie potrzebna jest do niego lampa LED/UV. Ponadto istotną kwestią jest to, że lakier ten może zostać zmyty zwyczajnym zmywaczem, gdy znudzi nam się kolor. Wartym podkreślenia jest fakt, że trwałość tego lakieru to aż czternaście dni.

Back To Top